3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Sæby. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Sæby er to af de seneste villaer, der er kommet til salg, beliggende på Algade 39 og Chr. Rhuusvej 25.
Villaen på Algade 39 er en rummelig ejendom med et areal på 208 kvadratmeter fordelt på 3 rum. Huset er placeret på en stor grund på 1103 kvadratmeter, hvilket giver masser af udendørs plads. Ejerudgiften ligger på 2692 kr. pr. måned, og huset er sat til salg for 4.795.000 kr.
På Chr. Rhuusvej 25 finder man en lidt mindre villa på 105 kvadratmeter, også med 3 rum. Denne ejendom ligger på en mere beskeden grundstørrelse på 546 kvadratmeter. Med en udbudspris på 1.495.000 kr. og en månedlig ejerudgift på 1486 kr., er denne villa en budgetvenligere mulighed i Sæby.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.