4 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Sæby. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
Blandt de nyeste boliger til salg i Sæby finder man rækkehuset på Hans Dyres Vej 44A. Denne bolig er på 115 kvadratmeter og byder på 4 værelser. Beliggende på en grund på 250 kvadratmeter, er prisen for dette hjem sat til 2.095.000 kr.
En anden ny mulighed i Sæby er villaen på Henrik Ibsensvej 27. Med 130 kvadratmeter tilbyder denne bolig 3 rum, ideelt for købere, der ønsker lidt ekstra plads. Grunden er på 705 kvadratmeter, og udbudsprisen er 1.495.000 kr.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.