Drømmer du om at få farvet de triste køkkenlåger eller en billig hækklipning? Eller mangler du en ekstra skilling, og er du en handy-person? Så se med her.
På Handyhand kan du kvit og frit slå dine projekter og opgaver op, og få kontakt til dem der kan opfylde dine ønsker - Og du kan ligeledes gratis byde ind på at løse nogle af de mange opgaver.
Her er et udsnit af nogle af de mange “Handyhandere” som tilbyder deres hjælp til opgaver i Sæby:
Uanset om du søger inspiration til at få lettet hverdagen, dit drømmeprojekt eller du har lyst til at tjene en ekstra skilling på at udføre nogle af opgaverne, så er her til inspiration et udsnit af de opgaver der er opslået i nærheden:
Diana K., Nicolaj J. og Jess A. søger hjælp til husopgaver i Sæby
-
Slibe/pudse og male køkkenlåger
Fra Diana K. (Sæby)
Slibe/ pudse og male køkkenlåger og skabe. Jeg har maling til opgaven. -
Opgravning og bortskaffelse
Fra Nicolaj J. (Sæby)
Opgravning og 5 buske samt bortskaffelse af dem og bortskaffelse af en bunke med græs knolde der er... -
Skift en tagplade der er knækket
Fra Jess A. (Sæby)
Der er et knæk på en tagplade vi gerne vil have skiftet Der skal medbringes ny plade og nok en st...
Celine S., Tommy B. og Katrine S. søger hjælp til haveopgaver i Sæby
-
Havemand til omlægning af del af have
Fra Celine S. (Sæby)
Fjerne sten og gøre så jorden er plan, så der kan komme en stor græsplæne. Nogle sten er fjernet og... -
KABELNEDGRAVNING ROBOT PLÆNEKLIPPER
Fra Tommy B. (Sæby)
Jeg vil gerne modtage tilbud på bedgravning af kabel til Robot Plæneklipper. Det er på en sommerhus... -
Havearbejde
Fra Katrine S. (Sæby)
Tre store staudebede skal luges og graves. De er hårdt ramt af både skovbrombær og græs, så det er ...
Thorkild J., Mads M. og Finn S. søger hjælp til diverse opgaver i Sæby
-
-
Fælgopret og larkering
Fra Mads M. (Sæby)
Jeg har et sæt 19" OZ Superlegera alufælge, som skal fixes så de ligner nogen der er nye. Den ene h... -
Service af plæneklipper
Fra Finn S. (Sæby)
Servicering af Stiga motorklipper. Olie skiftes og kniv slibes